X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

پنج نفری که در بهشت به ملاقاتت می آیند.(میچ آلبوم)

پنج‌شنبه 25 تیر‌ماه سال 1388

پنج نفری که در بهشت به ملاقاتت می آیند ٬ یکی از بهترین کتابهایی بود که تا حالا خوندم!این کتاب رو خیلی وقت پیش خریدم ٬نوشته ی میچ آلبوم هست که قبلن سه شنبه ها با موری رو ازش خوندم و خیلی راضی بودم! 

حالا دیگه کار این نویسنده رو قبول دارم! 

کتاب پنج نفری که در بهشت به ملاقاتت می آیند رو به خاطر کتاب خونی ِ گروهی ای که با  بچه ها داریم ٬خوندم.قرارمون بر این بود. 

 

این کتاب سرگذشت یک نفر به نام ادوارد هست که تو همون فصل اول می میره...بعد به بهشت میره و ۵ نفر از کسانی رو که در این دنیا حتی نمیشناختتشون رو ملاقات میکنه.چون این ۵ نفر با وجود کمرنگ بودن در ظاهر٬نقش مهمی رو در زندگیِ اِدی گذاشتند. 

 

دوباره نمیخوام کتاب رو تعریف کنم.فقط یک چشمه هایش رو مینویسم که شما رو به خوندنش(اگه نخوندین تا الان) ترغیب کنه: 

 

 

*هیچ داستانی به تنهایی نمی نشیند.گاهی داستان ها در گوشه هایی به هم برمیخورند و گاهی اوقات کاملا یکدیگر را می پوشانند٬مانند سنگ های بستر یک رودخانه

 

**مورد عجیب بنجامین باتن رو یادتونه؟جایی که دِیزی تصادف کرد؟وقتی تموم اتفاقات پشت سر هم رخ دادند و همگی دست به دست هم باعث شدن دِیزی با برخورد به یک ماشین خورد شه!این هم همون طوره تقریبن....یا دایره زنگی...اونم برای من یه همچه حالتی داشت. 

 

این کتاب پر از فلاش بک و فلاش فوروارده!نویسنده برای به دست دادن صحنه ٬هر یک فصل در میون یک بار به گذشته و حال یا آینده بر میگرده.این از خصوصیت نوشته های میچ آلبومه. 

 

* عشق مانند باران٬میتواند بر دو زوج ببارد و خیس لذتشان کند.اما گاهی مواقع ٬زیر حرارتِ خشم زندگی ٬عشق سطحی خشک میشود و باید از زیر پروردانده شود ٬به ریشه هایش رسیدگی شود ٬تا زنده بماند

 

 

این کتاب خیلی قشنگه.